Prodavači ostatního zboží v prodejnách -

Ke dni 20.06.2019 nabízí TURAN s.r.o. (25517937, ) volné pracovní místo na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách (prodavač spotřebního materiálu do tiskáren) v obci (okres ). Nabídnutá (minimální) mzda za Zkrácený úvazek (minimálně 20hod týdně) pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 9500 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Prodavači ostatního zboží v prodejnách
Rozšířený popis:
prodavač spotřebního materiálu do tiskáren
Úvazek:
Zkrácený úvazek (minimálně 20hod týdně) úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.06.2019
Mzda:
9 500 Kč
Poznámka k volnému místu:
místo výkonu práce: Seifertova 1840/8, Praha 3, Seifertova 1840/8, Praha 6, T.G. Masaryka 108 Kladno kontakt: Bariak Milan, e-mail: personal@prink.cz, do předmětu emailu napsat: Zkrácený úvazek Praha-Kladno Pracovní náplní je prodej a všechny podpůrné aktivity prodeje (pečovat o vzhled prodejny, hledat nové zákazníky, péče o stávající zákazníky, skladové zásoby atd.) Požaduje se: obchodní schopnosti, aktivní přístup k práci a povinnostem, orientace na zákazníka, flexibilita, spolehlivost, komunikativnost, odolnost proti stresu, znalost balíku Office, ukončení středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou. Pracovní místo je vhodné pro kandidáty, kteří jsou časově flexibilní, ochotni cestovat na tři různé prodejny dle potřeb zaměstnavatele. Náklady na cestování hrazeny zaměstnavatelem. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSV
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
12324220735 (Úřad práce Praha 3)
Zaměstnavatel:
TURAN s.r.o.
Adresa:
TURAN s.r.o.-003, Hlavní město Praha, Kladno
Kontaktní osoba:
Milan Bariak personal@prink.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace