Asistent,- ka prodejce náhradních dílů - Humpolec

Ke dni 13.02.2019 nabízí TERMOREG, spol. s r.o. (25314246, Humpolec) volné pracovní místo na pozici Asistent,- ka prodejce náhradních dílů () v obci Humpolec (okres Pelhřimov). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 16280 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Asistent,- ka prodejce náhradních dílů
Úvazek:
úvazek
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.09.2017
Mzda:
16 280 Kč
Poznámka k volnému místu:
Společnost se zaměřením na výrobu měřidel teploty a hladiny zrna v zásobnících a potrav. technologií hledá asistent,- ka prodejce náhradních dílů pro rusky hovořící trhy. Náplň práce: komunikace se zákazníkem, příprava podkladů pro servis v ČR za účelem řešení provozních vad a reklamací u zákazníka, příprava technických podkladů pro nové výrobky, prodej náhradních dílů. Požadujeme: SŠ vzdělání v technickém oboru, manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, zkušenost s výrobou vítána. Nabízíme: dobré finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní a rostoucí společnosti, profesionální pracovní kolektiv. NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM !

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
13019400723 (Kontaktní pracoviště Pelhřimov)
Zaměstnavatel:
TERMOREG, spol. s r.o.
Kontaktní osoba:
Milan Janů 739518466 mjanu@water4life.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace