Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - Liberec

Ke dni 15.03.2019 nabízí ERGOTEP, družstvo invalidů (25997815, Liberec) volné pracovní místo na pozici Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb (PRACOVNÍK/CE OBCHODU) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Zkrácený úvazek (minimálně 28hod týdně) pracovní úvazek (Dvousměnný provoz) je 13000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb
Rozšířený popis:
PRACOVNÍK/CE OBCHODU
Úvazek:
Zkrácený úvazek (minimálně 28hod týdně) úvazek
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Nástup dne:
01.04.2019
Mzda:
13 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Jaká bude vaše náplň práce? - obsluha zákazníků a pokladny - odborné poradenství při prodeji - nabídka zboží zákazníkům - doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny Co od vás očekáváme? - dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování - spolehlivost a pečlivost - min. stupeň vzdělání - vyučení bez maturity - výhodou uživatelská znalost práce na počítači Co vám nabízíme? - smlouvu na hlavní pracovní poměr - práci na zkrácený úvazek - atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu - vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích - stabilní výdělek + podíl na tržbách a bonusy - slevu na kvalitní zboží Tescoma Čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v PO-PÁ od 6:00 do 14:30 hod. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
15312020749 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
ERGOTEP, družstvo invalidů
Adresa:
ERGOTEP, družstvo invalidů-003 Prodejní centrum Tescoma, OC Nisa, České mládeže 456, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25
Kontaktní osoba:
Bc. Lenka Nováková +420 469 660 912 novakova.l@ergotep.cz