Pouliční prodavači rychlého občerstvení - Praha

Ke dni 30.10.2019 nabízí POSTIMINIUM s.r.o. (06659802, Praha) volné pracovní místo na pozici Pouliční prodavači rychlého občerstvení (obsluha food trucku (OZP)) v obci Praha (okres Hlavní město Praha). Nabídnutá (minimální) mzda za Zkrácený úvazek (minimálně 20hod týdně) pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 9000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Pouliční prodavači rychlého občerstvení
Rozšířený popis:
obsluha food trucku (OZP)
Počet volných míst:
8
Úvazek:
Zkrácený úvazek (minimálně 20hod týdně) úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.04.2019
Mzda:
9 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Kontakt: emailem Sociální podnik GULE FOOD TRUCK hledá nové členy týmu na pracovní pozici "Obsluha Food trucku". místo je vhodné zejména pro OZP. možnost práce na poloviční úvazek, zájem pracovat v oblasti gastronomie? jezdit po různých akcích v rámci Prahy i mimo ni. Co požadujeme? Splnění definice OZP a přiznaný invalidní důchod. Trvalé bydliště v Praze. pečlivost, samostatnost, flexibilita, spolehlivost a příjemné vystupování. Především pak ale chuť manuálně pracovat, smát se a fungovat v kolektivu. Dále věk nad 18 let, dokončená studia a žádné další pracovní poměry. Schopnost naučit se základní postupy přípravy jednoduchých pokrmů a nápojů. Ochotu plnit zadané úkoly, dodržovat řád a pravidla provozu. Potravinářský průkaz, zkušenosti s přípravou kávy či z oblasti gastronomie jsou výhodou, ne však podmínkou - vše Vás rádi naučíme! Co naopak nabízíme my? Sadu úvodních školení, tréninkový program a zkušební provoz před zahájením činnosti. Moderní zázemí nového food trucku a možnost účastnit se nejrůznějších akcí v Praze i mimo ni. Dobroty na pracovišti - káva a tvarohové mini koblížky. Podporující vedení, možnost seberealizace, ověření si vlastních možností / limitů beze strachu. Získání praxe mimo chráněná a tréninková pracoviště. Možnost práce na zkrácený úvazek. Individuální plánování směn. Motivační finanční ohodnocení. Pracovní náplň Podílet se na přípravě kávových nápojů. Starat se o výrobu tvarohových mini koblížků. Komunikovat se zákazníky food trucku GULE a vyřizovat objednávky. Účastnit se příprav na provoz, provádět úklid pracoviště. Spolupodílet se na fungování nového sociálního podniku. Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, kontaktujte prosím našeho GULMISTRA: ballaty@gulefoodtruck.cz - do předmětu uveďte VŘ - Obsluha Food trucku. Do přílohy prosím připojte svůj strukturovaný životopis a napiš nám něco o Vás. Sada úvodních školení, tréninkový program a zkušební provoz - Pracovní pozice je součástí projektu realizovaného v rámci operačního programu Praha - Pól růstu ČR financovaného z rozpočtu Evropské unie a hlavního města Prahy. Zaměst.výhody: Průběžná odborná školení zdarma, občerstvení na pracovišti za zaměstnaneckou cenu, pracovní pomůcky poskytnuté zaměstavatelem zdarma, individuální plánování směn. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Základní + praktická škola
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
15719440731 (Úřad práce Praha 9)
Zaměstnavatel:
POSTIMINIUM s.r.o.
Adresa:
Pavla Beneše 759/9, Letňany, 199 00 Praha 99
Kontaktní osoba:
Mgr. Martin Ballaty +420 725 901 948 ballaty@gulefoodtruck.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace