Prodavači ostatního zboží v prodejnách - Plzeň

Ke dni 29.05.2019 nabízí Auto Kelly a.s. (24787426, Plzeň) volné pracovní místo na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách (Prodavač/ka v auto-moto oblasti) v obci Plzeň (okres Plzeň-město). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 22000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Prodavači ostatního zboží v prodejnách
Rozšířený popis:
Prodavač/ka v auto-moto oblasti
Počet volných míst:
3
Úvazek:
Plný úvazek úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
30.05.2019
Mzda:
22 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Prodavač v auto-moto oblasti Pracoviště: OC Borská pole, U Letiště 6 nebo Úněšovská 2013/10. V Auto Kelly budete: *aktivně prodávat sortiment Auto Kelly na naší žluto černé prodejně *uzavírat objednávky po telefonu od našich volajících zákazníků či úplně nových *vyřizovat případně reklamace *pečovat o vzhled prodejny, tak aby bylo vždy všeho dost pro každého zákazníka a dobře vidět :) *občas se může stát, že bude třeba zaskočit za naše kolegy řidiče Chceme najít: *komunikativní osobnost s nadšením se učit novinkám *pochopitelně zájem o oblast auto - moto, vzdělání ideálně automechanik apod. *příjemné vystupování, prodejní talent a pokud máte již zkušenosti s prodejem? *řidičský průkaz sk. B *technicky zdatného člověka se schopnostmi ovládat počítač na uživatelské úrovni (ohledně interních systémů Vás zaškolíme)... Nabízíme *práci ve stabilní společnosti pro jedničku na trhu v oboru automotive - náhradních dílů *kariérní růst *příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv, který Vám ve všem rád pomůže *příspěvek na stravování formou stravenek *4 dny zdravotního volna ročně navíc k zákonné dovolené *zvýhodněné ceny na zaměstnanecké nákupy a další balíček benefitů (zvýhodněné ceny za drogistické zboží, zvýhodněné volání, MultiSport karta, procentuální slevy na cestování a kulturu, firemní akce - sportovní dny, odměna za doporučení nového kolegy, příspěvek na penzijní připojištění, ...) 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Nižší střední odborné
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
16092710796 (Úřad práce Plzeň)
Zaměstnavatel:
Auto Kelly a.s.
Adresa:
Auto Kelly a.s., Plzeň, U Letiště 1139/6, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1
Kontaktní osoba:
Životopis adela.dedkova@lkq.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace