Prodavači potravinářského zboží - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Ke dni 10.12.2019 nabízí NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. (61250988, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav) volné pracovní místo na pozici Prodavači potravinářského zboží (Prodavač/prodavačka lahůdek) v obci Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (okres Praha-východ). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek Dohoda o provedení práce pracovní úvazek (Dvousměnný provoz) je 21000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Prodavači potravinářského zboží
Rozšířený popis:
Prodavač/prodavačka lahůdek
Úvazek:
Plný úvazek Dohoda o provedení práce úvazek
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Nástup dne:
06.12.2019
Mzda:
21 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Místo pracoviště: - Boleslavská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Prvotní kontakt: - tel.: 725 263 697 od 08:00 do 18:00 - osobně: Boleslavská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - e-mail: prace@novak-mu.cz Upřesňující údaje: Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme PRODAVAČE/-KY do své prodejny ve Staré Boleslavi (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu). Pracovní doba: PO - PÁ , ranní směna od 6:00 - 13:00 hodin, odpolední směna od 13:00 - 21:00 hodin a 1x za 14 dní směna v sobotu. Náplň práce: " Pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu " Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu, " Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách " Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti " Kontrola kvality a čerstvosti zboží " Dodržování hygienických zásad " Dodržování pravidel HACCP " Komunikace a obsluha zákazníků " Obsluha pokladny Požadavky na kvalifikaci: " Základní vzdělání " Praxi s prodejem zboží " Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování " Zodpovědný přístup k práci " Samostatnost " Zdravotní průkaz " Ochota pracovat na dvě směny (ranní a odpolední) Zaměstnanecké výhody8): Nabízíme: " Práci ve stabilní české společnosti " Zajímavé finanční ohodnocení " Čtvrtletní výkonnostní bonusy " Stravenky " Multisport kartu " Příspěvek na penzijní připojištění " Odměnu za práci o víkendech a svátcích " Slevové poukázky na nákup zboží " Lázně " Zaškolení na prodejně " Možnost práce i na zkrácený úvazek nebo DPP. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Základní + praktická škola
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
16176620743 (Úřad práce pro Prahu-východ)
Zaměstnavatel:
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Adresa:
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. - Brandýs nad Labem, Boleslavská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Kontaktní osoba:
Miluše Kellerová +420 725 263 697 prace@novak-mu.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace