Prodavači v prodejnách - Chrudim

Ke dni 21.08.2019 nabízí Vratné lahve s.r.o. (06760325, Chrudim) volné pracovní místo na pozici Prodavači v prodejnách (Obsluha bezobalové prodejny Vratné lahve) v obci Chrudim (okres Chrudim). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek Zkrácený úvazek (minimálně 30hod týdně) pracovní úvazek (Dělené směny) je 17000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Prodavači v prodejnách
Rozšířený popis:
Obsluha bezobalové prodejny Vratné lahve
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Plný úvazek Zkrácený úvazek (minimálně 30hod týdně) úvazek
Směnnost:
Dělené směny
Nástup dne:
01.10.2019
Mzda:
17 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Místo výkonu práce: Chrudim - Radoušova 16 a Pardubice Do našich bezodpadových prodejen Vratné lahve v centru Chrudimi a Pardubic hledáme kolegy do mladého a dynamicky se rozvíjejícího týmu. Prodejny jsou výhradním distributorem produktů společnosti Vratné lahve s.r.o. V certifikované balírně v Chrudimi vzniká přes 300 druhů výrobků balených ve vratných a zálohovaných lahvích a sklenicích. V našich prodejnách se prodávají kusové výrobky, suroviny obsluha nenasypává a neodvažuje. NÁPLŇ PRÁCE: "Hýčkání a rozmazlování" zákazníků - obsluha (odpovědnost za pokladnu, prodej zboží) a konzultace v oblasti zdravé stravy a ekologického přístupu, šíření myšlenky snižování produkce odpadu. Pro naše zákazníky budete také připravovat kávu a drobné občerstvení. V případě potřeby rozvezete nákupy objednané online. POŽADAVKY: Zájem o bezodpadové téma a ekologický přístup, příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost, organizační dovednosti, a především ochotu učit se novým věcem. Řidičské oprávnění sk.B. a anglický jazyk výhodou. NABÍZÍME: Práci v přátelském prostředí, která má hlubší smysl a význam pro společnost. Možnost seberealizace a kariérního růstu, individuální odměny v závislosti na osobním nasazení a přínosu. Baristický kurz, zaškolení v oblasti odpadové tématiky, ekologie a organického zemědělství. Vratne-lahve.cz - e-shop s doručením nákupů po ČR, dvě kamenné prodejny. Zajišťujeme bezodpadové řešení pro Rohlik.cz. Vydejte se s námi na cestu podpory snižování produkce odpadu a podpory ekologického zemědělství. První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
16446010792 (Úřad práce Chrudim)
Zaměstnavatel:
Vratné lahve s.r.o.
Adresa:
Radoušova 16, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1
Kontaktní osoba:
Marek Lukesle +420 725 153 555 kariera@vratne-lahve.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace