Prodavači v prodejnách - Praha

Ke dni 01.01.2020 nabízí ekolo.cz s.r.o. (27141659, Praha) volné pracovní místo na pozici Prodavači v prodejnách (Specialista/Specialistka prodeje elektrokol) v obci Praha (okres Hlavní město Praha). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek Dohoda o provedení práce (minimálně 40hod týdně) pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 18000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Prodavači v prodejnách
Rozšířený popis:
Specialista/Specialistka prodeje elektrokol
Úvazek:
Plný úvazek Dohoda o provedení práce (minimálně 40hod týdně) úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.02.2020
Mzda:
18 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
SPECIALISTA PRODEJE ELEKTROKOL (místo výkonu práce: Pod višňovkou č.p. 1664/29, Krč, 140 00 Praha 4; první kontakt e-mailem na adr.: barbora.fouskova@ekolo.cz ; Kontaktní osoba: Barbora Fousková) My v ekolo.cz milujeme elektrokola. Máme za sebou desítky velkých testů e-kol, stovky prezentačních akcí a tisíce spokojených zákazníků. Otevřeli jsme novou specializovanou prodejnu - showroom elektrokol v Praze 4 - v Krči a hledáme posily do našeho týmu - nadšence do elektrokol. o prezentace a prodej elektrokol o komunikace se zákazníkem v prostorách showroomu o zodpovídání dotazů zázakníků po telefonu, emailu o práce s počítačem - evidence/vyřizování objednávky a fakturace zboží o doplňování zboží a péče o čistotu prodejny Co nabízíme? o zázemí české firmy s 12 letou zkušeností s výrobou, prodejem, servisem a půjčováním elektrokol o atraktivní odměnu odpovídající odvedené práci/výsledkům o zaškolení a podporu ostatních členů týmu o flexibilní pracovní dobu dle dohody a potřeb obou stran o nově vybavené pracoviště umístěné v širším centru Prahy s dobrou dopravní dostupností v blízkosti trasy metra C o služební elektrokolo zdarma Co očekáváme? o nadšení pro obor elektrokol (aktivní cyklista vítán!) o samostatnost a spolehlivost o zájem získávat nové informace a rozvíjet se v oboru o přirozenou chuť komunikovat se zákazníkem a hledat řešení jeho požadavků o dobrou znalost práce s počítačem - vkládaní dat do tabulek, vyřizování emailů, fakturace o schopnost domluvit se s klientem v angličtině o proaktivita a kreativita - realizace vlastních nápadů vítána!! Datum nástupu: únor 2020 Výše odměny: fix 18.000 + bonusy tj. až 75.000 Kč / měsíc (dle měs. výše obratu) 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC - Dobrou znalost práce s PC- vkládaní dat do tabulek, vyřizování emailů, fakturace
Jazykové znalosti:
Angličtina - Aktivní (Schopnost domluvit se s klientem v angličtině)

Kontaktní údaje

Reference:
17680480710 (Úřad práce Praha 8)
Zaměstnavatel:
ekolo.cz s.r.o.
Adresa:
Ekolo.cz s.r.o. - 002, Pod višňovkou 1664/29, Krč, 140 00 Praha 4
Kontaktní osoba:
Barbora Fousková barbora.fouskova@ekolo.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace