Prodavači/floristé - Valašské Meziříčí

Zpět na nabídky práce Vsetín

Nabídka práce Prodavači/floristé - Valašské Meziříčí

Ke dni 23.04.2024 nabízí FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o. (64617734, Valašské Meziříčí) volné pracovní místo na pozici Prodavači/floristé v obci Valašské Meziříčí (okres Vsetín).
Nabídnutá (minimální) mzda za (dvě směny) je 38 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 23. 4. 2024 .

Pracovní pozice:
Prodavači/floristé
Firma:
FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.
Místo práce:
Valašské Meziříčí (Vsetín)
Směnnost:
dvě směny
Nástup dne:
01.05.2024
Mzda:
38 000 až 40 000 Kč
Požadované dovednosti:
Práce s PC
Poslední aktualizace:
23. 4. 2024
Text nabídky:
PRODAVAČI/FLORISTÉ Do květinářství hledáme novou kolegyni s kreativním cítěním a láskou ke květinám. Vyučení a praxe v oboru není podmínkou-uchazečky si rádi sami zaškolíme. Důležité je, aby měla uchazečka vztah ke květinám a práce s květinami pro ni byla koníčkem. Do této prodejny hledáme opravdu jen zodpovědné zájemce, kteří jsou zvyklí pracovat v rychlém tempu a nebojí se práce. Práce je nadstandardně ohodnocená, platové ohodnocení je závislé na výsledcích. Jedná se o náročnější práci, která musí bavit, proto životopisy zasílejte pouze v případě vážného zájmu, pokud splňujete výše zmíněné požadavky. Do životopisu rovnou zahrnujte telefonní kontakt na poslední dva zaměstnavatele, bez ověření referencí nepřibíráme. Požadujeme - úsměv profesionalitu - zodpovědnost - chuť se učit novým věcem a stále se rozvíjet - minimálně středoškolské vzdělání - samostatnost - kreativní myšlení - schopnost jednat s lidmi - základní znalost PC Co Vás u nás čeká: - Přátelské prostředí, ve kterém se může stále učit a zdokonalovat ve vazbě i v aranžmá. Víme, jak je důležité se profesně posouvat, proto sledujeme nejnovější trendy ve floristice - rádi Vám je předáme, ale zájem a přehled čekáme i od Vás. - Každodenní kontakt se zákazníky. Stereotyp u nás nenajdete - vždy je co dělat a v čem se posouvat. Nabízíme: - výrazné výkonnostní prémie 1. V případě splnění limitu tržeb obdržíte procento z tržby. 2. Při plnění odpisů řezaných květin. 3. Při plnění odpisů hrnkových květin. 4. Soutěže na větší svátky (odměny dle výsledků prodejny). - víkendové příplatky a příplatky za svátky - věrnostní prémie - 30% sleva na veškerý sortiment - roční příspěvek na dovolenou až do výše 10.000,- Kč - příspěvek na dopravu (v případě, že dojíždíte) PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 605 078 810 v po-pá, v době od 7:00-15:00 hodin nebo e-mailem na zaslat email ov. 22.4.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.
Kontaktní osoba:
Petr Foltýn, 605 078 810, 603 115 139

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace