Prodavači/floristé - Vsetín

Zpět na nabídky práce Vsetín

Nabídka práce Prodavači/floristé - Vsetín

Ke dni 30.08.2023 nabízí FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o. (64617734, Vsetín) volné pracovní místo na pozici Prodavači/floristé v obci Vsetín (okres Vsetín).
Nabídnutá (minimální) mzda za (dvě směny) je 38 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 30. 8. 2023 .

Pracovní pozice:
Prodavači/floristé
Firma:
FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.
Místo práce:
Vsetín (Vsetín)
Směnnost:
dvě směny
Nástup dne:
11.09.2023
Mzda:
38 000 až 40 000 Kč
Požadované dovednosti:
Práce s PC
Poslední aktualizace:
30. 8. 2023
Text nabídky:
PRODAVAČI/FLORISTÉ Do květinářství hledáme novou kolegyni s kreativním cítěním a láskou ke květinám. Vyučení a praxe v oboru není podmínkou-uchazečky si rádi sami zaškolíme. Důležité je, aby měla uchazečka vztah ke květinám a práce s květinami byla pro ni koníčkem. Požadujeme: Do této prodejny hledáme opravdu jen zodpovědné zájemce, kteří jsou zvyklý pracovat v rychlém tempu a nebojí se práce. Práce je nadstandartně ohodnocená, platové ohodnocení je závislé na výsledcích. Jedná se o náročnější práci , která musí bavit, proto životopisy zasílejte pouze zájemci vážným zájmem, kteří splňují výše zmíněné požadavky. Do životopisu rovnou zahrnujte telefoní kontakt na poslední dva zaěstnavatele.Bez ověření referencí nepřibíráme . - Úsměv profesionalitu, zodpovědnost a chuť se učit novým věcem a stále se rozvíjet - Minimálně středoškolské vzdělání - Samostatnost - Kreativní myšlení - Schopnost jednat s lidmi - Základní znalost PC Co Vás u nás čeká : Přátelské prostředí, ve kterém se může stále učit a zdokonalovat ve vazbě i v aranžmá. Víme, jak je důležité se profesně posouvat, proto sledujeme nejnovější trendy ve floristice - rádi Vám je předáme, ale zájem a přehled čekáme i od Vás. Každodenní kontakt se zákazníky. Stereotyp u nás nenajdete - vždy je co dělat a v čem se posouvat. Nabízíme: - výrazné výkonnostní prémie 1. V případě splnění limitu tržeb obdržíte procento z tržby 2. Při plnění odpisů řezaných květin 3. Při plnění odpisů hrnkových květin 4. Soutěže na větší svátky (odměny dle výsledků prodejny) - víkendové příplatky a příplatky za svátky - věrnostní prémie - 30% sleva na veškerý sortiment - roční příspěvek na dovolenou až do výše 10.000,- Kč - příspěvek na dopravu (v případě, že dojíždíte) PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 605 078 810 v po-pá, v době od 7:00-15:00 hodin nebo e-mailem na zaslat email ov. 29.8.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.
Kontaktní osoba:
Petr Foltýn, 605 078 810

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace