Prodavači potravinářského zboží - Praha

Zpět na nabídky práce Hlavní město Praha

Nabídka práce Prodavači potravinářského zboží - Praha

Ke dni 26.01.2023 nabízí Real Food Concept s.r.o. (27410960, Praha) volné pracovní místo na pozici Prodavači potravinářského zboží v obci Praha (okres Hlavní město Praha).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 20 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 26. 1. 2023 .

Pracovní pozice:
Prodavači potravinářského zboží
Firma:
Real Food Concept s.r.o.
Místo práce:
Praha (Hlavní město Praha)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.09.2022
Mzda:
20 000 až 24 000 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně základní
Poslední aktualizace:
26. 1. 2023
Text nabídky:
Nabízíme: práci na HPP nebo DPČ, výborné finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, výrazné slevy na výrobky a služby společnosti, podporu pro ty, kteří se chtějí učit a ve firmě růst. Požadujeme: schopnost samostatné práce, zručnost, praxe v oboru vítána, preciznost, slušnost a férovost, zaměření na zákazníka, angličtina - základ, nástup ihned. Vaším úkolem bude: vedení noční směny, obsluha zákazníků, podílení se na expedici pro odběratele - markování dodacích listů, ostatní činnosti spojené s noční směnou. Zaměstnanecké výhody : zvýhodněné stravování na pracovišti, Multisport karta.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Real Food Concept s.r.o.
Kontaktní osoba:
Veronika Coufalová, 777 350 917

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace