Pracovníci v oblasti prodje/ manager nákupu a prodeje ojetých motorových vozidel - Praha

Zpět na nabídky práce Hlavní město Praha

Nabídka práce Pracovníci v oblasti prodje/ manager nákupu a prodeje ojetých motorových vozidel - Praha

Ke dni 29.11.2022 nabízí Autosalon Lazaros s.r.o. (08245959, Praha) volné pracovní místo na pozici Pracovníci v oblasti prodje/ manager nákupu a prodeje ojetých motorových vozidel v obci Praha (okres Hlavní město Praha).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 25 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 29. 11. 2022 .

Pracovní pozice:
Pracovníci v oblasti prodje/ manager nákupu a prodeje ojetých motorových vozidel
Firma:
Autosalon Lazaros s.r.o.
Místo práce:
Praha (Hlavní město Praha)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.12.2022
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně USV
Poslední aktualizace:
29. 11. 2022
Text nabídky:
Kontakt tel.: 777606565, e-mail: zaslat email Požadujeme: Pečlivost, svědomitost, komunikativnost, znalost práce na PC(excel,word), časovou flexibilitu. Řidičský průkaz skupiny B a C. Zájem o automobily, ochotu pracovat a cestovat po autobazarech v rámci EU a i mimo EU. Jazykové předpoklady jako čeština, angličtina, arabština a němčina jsou pro práci nutné. Řečtina vítána pro komunikaci s majitelem. Náplň práce:: Cestování v rámci ČR a EU. Aktivní vyhledávání vhodných ojetých motorových vozidel, následně jejich nákup a prodej. Administrativa, včetně vystavování faktur, objednávání dopravy, vyřizování celního odbavování atd.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Autosalon Lazaros s.r.o.
Kontaktní osoba:
Issam El Faraj, 777606565

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace