Konzultant O2 prodejny (ž/m) - Jindřichův Hradec

Zpět na nabídky práce Jindřichův Hradec

Nabídka práce Konzultant O2 prodejny (ž/m) - Jindřichův Hradec

Ke dni 15.05.2024 nabízí O2 Czech Republic a.s. (60193336, Jindřichův Hradec) volné pracovní místo na pozici Konzultant O2 prodejny (ž/m) v obci Jindřichův Hradec (okres Jindřichův Hradec).
Nabídnutá (minimální) mzda za (dvě směny) je 37 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 15. 5. 2024 .

Pracovní pozice:
Konzultant O2 prodejny (ž/m)
Firma:
O2 Czech Republic a.s.
Místo práce:
Jindřichův Hradec (Jindřichův Hradec)
Směnnost:
dvě směny
Nástup dne:
03.06.2024
Mzda:
37 000 až 67 000 Kč
Poslední aktualizace:
15. 5. 2024
Text nabídky:
KONTAKT E-MAILEM ( zaslat email) Máš doma televizi? Používáš chytrý telefon? Datuješ? Pokud je pro tebe tohle nezbytné, tak už víš, o čem bude tvoje práce! Denně se u nás na prodejně potkáš s mnoha zákazníky, kteří právě s tímto potřebují poradit. Prodejna bude tvým zázemím, kde budeš prodávat naše produkty a inspirovat zákazníky k tomu, aby maximálně využili naše služby. Tenhle job potřebuje lidi, co umějí máknout, ale nechybí jim smysl pro fair play i humor. O čem tato pozice je? - O prodeji. Budeš tváří značky O2 na jednom z našich Future Shopů. Jsou navržené tak, aby se v nich cítili dobře nejen zákazníci, ale také prodejci, kteří v nich tráví 8 hodin denně. - O všestrannosti. Naši konzultanti jsou pro zákazníky k dispozici nejen osobně, ale také na telefonu. - O super provizích. U nás si odneseš domů průměrně 37 000 Kč včetně fixu a provizí z prodeje. Ti nejšikovnější prodejci si odnášejí domů ještě daleko víc, třeba i 67 000 Kč. Provize u nás nemají strop. Navíc garantujeme navýšení fixní mzdy po 6 odpracovaných měsících. - O kariérním růstu. - O přátelství. - O jistotě. O2 je značka, kterou zákazníci znají. Je pro ně zárukou stability, technologické inovace a férovosti. Jak to bude vypadat, až nastoupíš: - Každý nováček u nás prochází vstupním školením a má k ruce svého mentora. Naučíš se tam všechno, co jako prodejce a konzultant budeš potřebovat - vyjednávat, vést rozhovor se zákazníkem a vystupovat jako profík. NABÍZÍME: - Už žádné hlídání útraty za data a volání díky zaměstnaneckému tarifu. - Každé 3 roky příspěvek až 18 000 Kč na nový telefon. - 18 000 benefit bodů na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost. - Interní soutěže o další benefit body, věcné ceny, vstupenky na akce i zájezdy. - Body do O2 Knihovny v roční hodnotě 2 400 Kč na e-knihy nebo audioknihy. - Multisport kartu - nadupaná vstupenka do wellness a fitka. - 5 týdnů dovolené pro odpočinek. - Nemusíš se limitovat, kde utratíš peníze na jídlo - stravenkový paušál v hodnotě 100 kč/den přímo do výplaty. - Benzín nebo naftu u Shellu za skvělou cenu díky slevové Shell kartě.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
O2 Czech Republic a.s.
Kontaktní osoba:
Markéta Válová,

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace