Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - Praha

Ke dni 21.12.2019 nabízí BESTSELLER Stores Czech Republic s.r.o. (06455441, Praha) volné pracovní místo na pozici Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie (Zástupce manažera) v obci Praha (okres Hlavní město Praha). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Dělené směny) je 24500 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie
Rozšířený popis:
Zástupce manažera
Úvazek:
Plný úvazek úvazek
Směnnost:
Dělené směny
Nástup dne:
17.11.2019
Mzda:
24 500 Kč
Poznámka k volnému místu:
Místo výkonu práce:Chlumecká č.p. 765/6, Praha Prvotní kontakt:vojtech.sterba@bestseller.com Požadavky: zkušenost s vedením prodejny s oděvním zbožím se znalostí takového provozu, zkušenost s vedením týmu prodejních asistentů, pokročilá znalost zákoníku práce a směnného provozu, zkušenost s dodavatelským zpracováním mezd a personalistiky, znalost NCR systému, zkušenosti s Visual Merchandising. Náplň práce zahrnuje zejména: "Řízení provozu maloobchodní jednotky a lidských zdrojů. "Vedení dokumentace související s provozem maloobchodní jednotky. "Zajištění efektivnosti hospodaření a hodnocení výkonnosti. "Poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi. "Uzavírání prodejních transakcí o zboží (službách) se zákazníkem. "Přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování. "Udržování a posilování kontaktů se zákazníky. "Přejímka, kontrola, skladování, ošetřování a dohlížení na zboží. "inventarizace a pomoc při identifikaci a plánování požadavků. "Vedení kontrolní pokladny, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb. "Poskytování efektivních služeb zákazníkům, vyřizování dotazů a stížností. "Cenotvorba, monitoring konkurence. "Aktivní spolupráce na marketingových aktivitách pro zvýšení prodeje. "Sledování stavu a obrátky zásob na prodejně a záručních lhůt. "Vyplňování a odesílání objednávek dodatelům a velkoobchodním skladům. "Komunikace s kontrolními orgány, orgány státní správy a nadřízenými orgány. "Vyřizování reklamací zákazníků, případně dodavatelů. "Dodržování hygienických předpisů, čistoty prodejny i v okolí provozovny. "Dodržování zásad HACPP, BOZP a PO a dalších předpisů. "Vedení valutové pokladny a evidence hotovostních poukázek. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
17665620795 (Úřad práce Praha 2)
Zaměstnavatel:
BESTSELLER Stores Czech Republic s.r.o.
Adresa:
BESTSELLER Stores Czech Republic s.r.o. - Centrum Černý Most, Chlumecká 765/6, Černý Most, 198 00 Praha 98
Kontaktní osoba:
Vojtěch Štěrba vojtech.sterba@bestseller.com

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace